Über uns

Von Schwimmbädern bis hin zu Wasseraufbereitungsanlagen

Wir folgen dem globalen Trend

Naše filozofie Zeleného světa

Materiály

Materiálem našich prefabrikovaných bazénů je polypropylen. Jedná se o termoplastický materiál, který lze 100% recyklovat. Navíc neobsahuje žádná změkčovadla (jako v bazénu liner) ani jiné přísady. Materiál je potravinově nezávadný a odolný vůči kyselinám či jiným vnějším vlivům. To znamená, že je extrémně odolný.

Spotřeba vody

Použitím filtrů z polymerových vláken FIBALON místo písku lze snížit zpětné proplachování filtrační nádoby na minimum. Každý ušetřený litr vody znamená menší spotřebu, šetří zdroje a také chrání vaši peněženku. Použitím vhodných zakrytí se navíc sníží odpařování.

Méně chemie

Používáme alternativní přípravky na úpravu vody. Například solárna může být provozována téměř bez chemikálií. Slaná voda je nejen příjemnější pro pokožku, ale také působí antibakteriálně. Zřeknutí se chemikálií, jako jsou chlórové granule, je příspěvkem k ochraně zdrojů.

Elektrická energie

Dobu chodu cirkulace lze zkrátit použitím energeticky úsporných filtračních čerpadel. Naše ovládání filtrů navíc zajišťuje optimální využití elektrické energie a další úspory.

Osvětlení

Dalším aspektem úspory energie je použití energeticky úsporného podvodního osvětlení a vhodného zahradního osvětlení. Používají se například LED světlomety, které lze ovládat malou energií. To také umožňuje použití transformátoru s nižší spotřebou energie.

Termální energie

Příjemně teplá voda zajistí dobrý pocit! S vhodným zastřešením lze ušetřit mnoho energie. Tepelná čerpadla s vysokou účinností a invertorovým řízením se stala cenově dostupná. A pak se dá „oťukat“ i energie slunce. Ukážeme vám, jak na to.